Menu


Parki logistyczne

Firma Promont oferuje swoje usługi oraz wynajem powierzchni komercyjnych w dwóch Parkach Logistycznych na terenie miasta Tychy. Powierzchnia Parków Logistycznych to prawie 110 000 m2 nowoczesnych powierzchni o różnym przeznaczeniu, dostosowanych pod specyficzne wymagania Kontrahentów. Jesteśmy bazą magazynową oraz produkcyjną dla polskich i międzynarodowych firm z wielu branż.

Terminal Logistyczny Promont Park I zlokalizowany w Tychach przy ul. Turyńskiej 101 to nowoczesne centrum logistyczne oferujące usługi oraz wynajem powierzchni magazynowych oraz biurowych. Centrum logistyczne to pięć obiektów o przeznaczeniu magazynowo – produkcyjnym o łącznej powierzchni ponad 86000 m2, powierzchnie biurowe z zapleczem sanitarnym oraz budynki administracyjne. Oferujemy powierzchnie magazynowe o metrażu od 1600 m2 oraz powierzchnie biurowe od 50 m2.

Oferujemy swoje usługi logistyczne na terenie Parku I. Wykonujemy zlecenia zarówno sezonowe jak i pełną logistykę kontraktową. Nasze centrum logistyczne to miejsce dla firm szukających zarówno bazy magazynowej, produkcyjnej czy też pełnej usługi logistycznej.

Szukaj nas w bezpośrednim sąsiedztwie tyskiej fabryki Fiat należacej do koncernu motoryzacyjnego Stellantis

Terminal Logistyczny Promont Park II zlokalizowane w Tychach przy ulicy Metalowej 3 to propozycja dla Klientów zainteresowanych mniejszymi powierzchniami pod swoją działalność. Tutaj propozycja wynajmu magazynów od 25 m2 do 4300m2 oraz powierzchni biurowych od 12 m2 do 500m2. Łączna powierzchnia biur i magazynów to ponad 20 000 m2. W Parku logistycznym II miejsce dla swojego biznesu wybrało już ponad kilkadziesiąt firm. Centrum logistyczne zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie tyskiej strefy ekonomicznej. Opcja współpracy w Parku II należy również do Klienta. Proponujemy wynajem powierzchni magazynowej wraz z zapleczem socjalno-biurowym lub usługę logistyczną firmy PROMONT.